perjantai 28. helmikuuta 2020

Koivuturnaus 29.2.2020 ilmoittautuneet

Lauantain 29.2. Koivuturnauksen ilmoittautuneet:                     

  1.    Kuznetsov Felix          TuTS     2359    88        
  2.    Kiili Markus             Gambiitti2175   960       L
  3.    Lönnqvist Henrik         JakSK    2064   748       L
  4.    Pasanen Tuomo            I-HSK    2043   852       L
  5.    Louhivaara Jere          Gambiitti2026   396       L
  6.    Ojanen Jyrki             AS       2015   474        
  7.    Puittinen Mika           Aatos    1926   669       L
  8.    Karppinen Martti         LahS     1868  1368       L
  9.    Pitkänen Jorma           LahS     1857   622       L
  10.   Vehkalahti Veli          LahS     1805  1906       L
  11.   Kohvakka Raimo           LeppSisu 1802  1866       L
  12.   Kangas Mauno             LeppSisu 1790  1909       L
  13.   Kuisma Juho              HSK      1763    50       L
  14.   Pölkki Eino              EtVaS    1762   211       L
  15.   Teräsalo Kari            EtVaS    1738  1576       L
  16.   Buselli Daniel           EtVaS    1727   129       L
  17.   Salminen Matti           HSK      1693   727       L
  18.   Annala Esa               SalSK    1676   531       L
  19.   Hamberg Jarkko           LahS     1673   159       L
  20.   Heino Aimo               LahS     1663  1894       L
  21.   Mattila Olavi            MatSK    1661   649       L
  22.   Miikkulainen Jouko       I-HSK    1660  1403       L
  23.   Häkkinen Aleksandr       Chess Gal1649   171       L
  24.   Kelo Kauko               SK Ninja 1648    28       L
  25.   Si Patrick               LahS     1643    48       L
  26.   Laitinen Jarmo           Gambiitti1639   708       L
  27.   Golovinov Pavel          Chess Gal1613    13       L
  28.   Vesa Sampo                        1600     0        
  29.   Rossi Jouni              MikkSK   1595   258       L
  30.   Heino Pessi              EtVaS    1593   201       L
  31.   Hytönen Janne            Gambiitti1569   537       L
  32.   Laitinen Pauli           Gambiitti1552   678       L
  33.   Jokinen Sini             TammerSh 1539   251       L
  34.   Kääriäinen Kaarle        EtVaS    1489   156       L
  35.   Kukkonen Martti          Gambiitti1488   276       L
  36.   Haverinen Jarmo          Gambiitti1485   673        
  37.   Kauppinen Janne          LauttSSK 1478   491       L
  38.   Prusskij Kristian        KJ/Läns  1447    61        
  39.   Hänninen Laura           EtVaS    1422     6        
  40.   Joutsijärvi Kalervo      HartSK   1407   635       L
  41.   Pesonen Harri            I-HSK    1406   132       L
  42.   Mäkinen Pekka            HartSK   1399   351       L
  43.   Hiisiö Pasi              KäpSK    1376   822       L
  44.   Pohjola Jari             LahS     1348   352        
  45.   Rossi Jorma              MikkSK   1301    48       L
  46.   Heinonen Toivo           HartSK   1249   395        

Osanoton varmistaminen on lauantaina klo 9.45-10.15 ja ensimmäinen kierros alkaa klo 10.30.

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti